Baza miejsc

Witaj w naszej bazie miejsc. Znajdziesz tutaj informacje o znanych klubach, restauracjach, szkołach językowych, basenach, siłowniach i klubach fitness, salonach fryzjerskich i kosmetycznych oraz placówkach NFZ i urzędach w Szczecinie i całym województwie zachodniopomorskim. Baza jest ciągle rozwijana i każdego dnia dodajemy do niej nowe miejsca!

Polecamy miejsca:

Extreme Club

Extreme Club to klub muzyczny w miejscowości Suchań w pobliżu Stargardu Szczecińskiego. Swoją działalność rozpoczął w 2004. Extreme Club ma przestronny parkiet, otoczony miejscami do siedzenia. Boksy, wyposażone w krzesła lub kanapy przypominające ogrodowe huśtawki, oddzielone są od siebie nietypową konstrukcją - metalowymi kratkami.

Senso Dance Club

Senso Dance Club znajduje się w Szczecinie i należy do sieci klubów Senso. Mieszczący się w centrum miasta lokal to ekskluzywne miejsce, stylowo zaaranżowane, z ciekawą propozycją muzyczną, która zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta.

Restauracja Kuźnia

Restauracja Kuźnia mieści się przy ulicy Śląskiej, w samym centrum Szczecina. Lokal znajduje się tuż przy Placu Grunwaldzkim, niedaleko Archiwum Państwowego. Restauracja Kuźnia zajmuje średnich rozmiarów lokal, w którym przyjąć może do 70 gości. Do dyspozycji klientów są także miejsca siedzące na zewnątrz.

Active

Active mieści się w Szczecinie, przy Placu Kilińskiego.Jest to miejsce, w którym nie tylko można zadbać o własna sylwetkę, ale także mozna zregenerować siły korzystając z szerokiego wachlarzu różnych możliwości. Active w ofercie przygotował ciekawe zajęcia fitness, głównie dla pań.

Aquapark Panorama Morska

Aquapark Panorama Morska zlokalizowany jest w miejscowości Jarosławiec przy ulicy Uzdrowiskowej. Obiekt znajduje się 350 metrów od morza. Na terenie Aquapark Panorama Morska znajduje się kilka basenów z różnymi atrakcjami: basen ze sztuczną falą, basen z rwącą rzeką, dwa baseny wielofunkcyjne zawierające grzybek wodny, zjeżdżalnie, masaże karku i inne.

Salon fryzjersko-kosmetyczny Efekt

Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Efekt funkcjonuje w Szczecinie od kilku lat. W swojej ofercie posiada usługi fryzjerskie oraz kosmetyczne. Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Efekt jest urządzony funkcjonalnie, ściany są pomalowane na stonowane kolory, a na ścianach znajdują się plakaty i obrazki

Ego Factory

Ego Factory to salon fryzjerski, mieszczący się na ulicy Traugutta w Szczecinie , w województwie zachodniopomorskim. Wnętrze salonu Ego Factory jest wyposażone we wszystko co niezbędne w takim salonie.

Szkoła Języków Obcych Fokus

Fokus Szkoła Języków Obcych mieści się przy jednej z głównych ulic miasta w stylowym i eleganckim budynku. Placówka jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Sale zajęciowe są przystosowane dla większych, nawet dwunastoosobowych grup słuchaczy.

Bestsellery