Aktualizuj dane / Zgłoś błąd

Powiatowy Urząd Pracy, Darłowo

Kontakt

tel.:
94 314-67-72
e-mail:
szslda@praca.gov.pl

Lokalizacja

Województwo:
zachodniopomorskie
Miejscowość:
Darłowo
Ulica:
Wieniawskiego 19 c
Kod pocztowy:
76-150
Powiatowy Urząd Pracy, Darłowo

Informacje szczegółowe

Czytaj więcej

  • Kto walczy o mandat w sejmiku? Nazwiska kandydatów we wszystkich okręgach

    Kto walczy o mandat w sejmiku? Nazwiska kandydatów we wszystkich okręgach

    stargardzkiego. 5. Maria Żukrowska-Mróz , 54 l., dyrektor Powiatowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Dębnie, członek stowarzyszenia Radość Dzieciom. 6. Wanda Jacheć , 58 l., kierownik biura powiatowego ARiMR w Pyrzycach. 7. Andrzej Kreft , 65 l., dyrektor Regionalnego Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie. 8

Zaloguj się

Ocena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Inne firmy i instytucje:

Sklep Spożywczo Przemysłowy Natalia Ireneusz Mazurczyk
Sklep Wielobranżowy Anda Anna Doliwa
Fischer Polsko Niemiecka Szkółka Drzewiarska sp. z o.o.
Cameleon
Zakład Budowlany Mabud Wiesława Marchlewska
Biuro Rachunkowe Omega Katarzyna Maciaszek Katarzyna Pograniczna s.c.
Zakład Obróbki Metali Stanisław Kwaśniewski
Eurowind Polska Vi sp. z o.o.
Maria Jaworska
Rapsodia Oil sp. z o.o.
Wk Montage Krzysztof Żmuda
Stobiecka Małgorzata Usługi Pelęgniarskie
Oskar Leszek Gieniusz
Prywatny Zakład Robót Drogowych J A G Gaj Waldemar
P u H Usługi i Handel Wiesław Warelis
J R N Roboty Wodno Kanalizacyjne Jolanta Elżbieta Jacewicz Nowacka
Stolarstwo Usługowo-produkcyjne Bogusław Kazimierczuk
Wynajem Pokoi Olszyński Stanisław
Agnieszka, Kołobrzeg
Projektowanie Architektoniczno Budowlane Tomasz Maksymiuk
Naprawa Parasoli Alicja Andrzejewska
Infomap s.c. Janina Golanowska Jarosław Cejko
Firma Aleksandra Greguła
Erka Rafał Kiełtyka
Eumat Eugeniusz Matyjaszczyk
Usługowy Zakład Optyczny Leszek Gołuch
Hagia Sophia Monika Anna Pogoda
Agent Ubezpieczeniowy Irena Gardzielik
Marbud Resko Tunkiewicz Waldemar Ziemiański Stanisław
Spółdzielnia Mieszkaniowa Horyzont
Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Gra-ko Grażyna Kowalewska
Aquarius
Nadleśnictwo Świerczyna
Firma Handlowo Usługowa Silverstone Małgorzata Keister Wiecka
Gruca Maria Pphu Gruca
Zakład Usług Budowlanych Tadeusz Stanisław Kaźmierczak
Piotr Robert Kalisiński
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek Bogusław Zimny
Ecorama sp. z o.o.
Firma Remontowo Budowlana Mur Bud Szyrszeń Józef
Witts Hof sp. z o.o.
Autoryzowana Stacja Obsługi B. Nierzwicki
Prywatna Praktyka Endokrynologiczna Danuta Litwin Pohorska
Usługi Stolarsko Szkutnicze Biernacki Grzegorz
Usługi Stolarsko Budowlane Mariusz Hołub
Grupa Design Dariusz Rezulak
Atrium s.c. Łukasz F Żuchowski Radosław A Waszkiewicz
Cech Rzemiosł Metalowych i Elektrycznych
Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Blask 2 Sławomir Kądej
Usługi Ogólnobudowlane Rojewski Wiesław
K F J Franciszek Jaworski
Przedszkole Miejskie nr2 Pod Topolą
Krystyna Rzepecka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zdrowie
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Pommernjagd Jerzy Grynia i Barbara Grynia s.j.
Run Trans Anna Czechyra
Aga Stach Stanisław Skiba
Usługi Geodezyjne Dariusz Turkosz
Kantor wymiany walut HL
Kołodziejczyk Zenon F.H.U. Koło
Budmat Plus Dominik Gołąb