Aktualizuj dane / Zgłoś błąd

Sąd Rejonowy w Wałczu I Wydział Cywilny

Kontakt

tel.:
67 259-40-51
www:
http://www.walcz.sr.gov.pl/

Lokalizacja

Województwo:
zachodniopomorskie
Miejscowość:
Wałcz
Ulica:
Bydgoska 13
Kod pocztowy:
78-600
Sąd Rejonowy w Wałczu I Wydział Cywilny
Zaloguj się

Ocena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Inne firmy i instytucje:

Urząd Miejski, Darłowo
Gro Bud Grochowina Grzegorz
Zakład Usług Handlu i Transportu Mibadex sp. z o.o.
Tomasz Horbunow
Szkoła Podstawowa w Kurowie
Baltimex sp. z o.o.
Wynajem Kwater Alicja Ryszard Idziak
Elektromatic s.c.
Cukiernia Graf Robert Graf
Uniquesoft Complex It Solutions Sp. z o.o.
Wynajem Pokoi Gościnnych Alina Wróblewska
Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Barbara Trawińska
Technik s.c. Tomasz Majchrzak i Jarosław Pilichowski
Fryzjer Damsko Męski Żaneta Żaneta Lewandowska
Sklep Pod Arkadami Ewa Suszyńska
Ośrodek Wypoczynkowy Nord s.c. Zdzisław i Beata Chamier Gliszczyńscy
Usługi Wulkanizacyjne Sprzedaż Opon Wojciech Babicz
Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom Nad Odrą
Usługi Transportowe Matynia Norbert
Wyrób Trumien i Krzyży Stachow Jan
Usługi Budowlane Tomasz Wejman
Usługi Ogólnobudowlane Cegiełka Zygmunt Miziołek
Barbara Konarzewska
Przedszkole, Sławno
Urząd Skarbowy, Urząd Kontroli Skarbowej. Oddział
BREL II Zarządzanie Nieruchomościami B. Rajewicz, J. Rajewicz, O. Rajewicz
Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu
Biuro Rachunkowe W&i s.c. Wanda Banicka Iwona Wróbel
Bucik Krystyna & Mariola Jankowscy
Bar Jasiek Jan Skurat
Vidi Pracownia Reklamy Piotr Krutul
Bączkowski Marek
Restauracja Kuchnia Europa Mgr Jakub Balczewski
Wie Mir Wieniakowski Mirosław
Zakład Wulkanizacyjny Ogryzek Tadeusz
Przedszkole Publiczne nr 5
Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Teresa Andersz
Zakład Fryzjerski u Gruni Anna Porożyńska-sywanicz
Lidia Nadrajkowska Jadłodajnia u Igora
Seebadoma sp. z o.o.
Kancelaria Notarialna Bożena Wójciak
Laboratorium Protetyczne Andrzej Letniowski
Akar Usługi Ogólnoadministracyjne Andżelika Kupkowska
Firma Big s.c. Prod Handl Usług Lech Brzeczko Zdzisław Gumiński
Alterium sp. z o.o.
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Beata Klimek Woźniak
Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Kinga Kamska
Orka sp. z o.o.
Artpol s.c. Monika Włodarz Edyta Ostrowska Marszałek Tomasz Marszałek
Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Joanna Grygoruk
Firma Wielobranżowa Swallow Aneta Nowaczek
Usługi Ogólnobudowlane Mieczysław Bakiera
Spółdzielnia Mieszkaniowa Dąbrówka
Bajart Karolina Mrowiec
Bogmiła Michno
Navigo so. z o.o.
Pro Efekt Nieruchomości Anna Krokoszyńska
Robert Reszke
Reja Stolarstwo Ogólne Zdzisław Szelewski Jan Joda Tadeusz Wojtukowicz
Magdalena Korpus