Aktualizuj dane / Zgłoś błąd

Sąd Rejonowy w Koszalinie II Wydział Karny

Kontakt

tel.:
94 342-48-25
www:
http://www.koszalin.sr.gov.pl/

Lokalizacja

Województwo:
zachodniopomorskie
Miejscowość:
Koszalin
Ulica:
Gen. Wł. Andersa 34
Kod pocztowy:
75-950
Sąd Rejonowy w Koszalinie II Wydział Karny
Zaloguj się

Ocena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Inne firmy i instytucje:

Studio Urody Vanessa s.c. Renata Krajka Dariusz Krajka
Karolina Kaczmarek
Pphu Sadpol Export Import Iwona Sadurska
Firma Drogowski Tadeusz Drogowski
Usługi Ogólnobudowlane i Elektroinstalacyjne Andrzej Kazimierz Brodowski
Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-finansowe Niedbalski Andrzej
Przedsiębiorstwo Monitor Piotr Maziarz Piotr Renczyński
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap s.c.
Janusz Kułaga
Biuro Podatkowe Maria Lipińska
Zakład Ogólnobudowlany Małgorzata Brzóska
Mini Car Auto Naprawa Iwona Sobolewska
Urząd Miasta, Wolin
Fryzjerstwo i Pozostałe Zabiegi Kosmetyczne Bianka Karolina Kułakowska
Aurora Hubert Walczak
Studio Graficzne Perfectcolor Wojciech Madziarz
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Galeria Kwiatów Beata Kępska
Zakład Usług Kominiarskich Henryk Wasilow
Sklep u Jarka Jarosław Graszka
Jan Karpiński
Pht Elko Stanisław Kopczyński
Ośrodek Szkolenia Kierowców Bronisław Jarmarczyk
Scmb-dachy Balcer, Walczyk s.j.
Połów i Sprzedaż Ryb Krzysztof Iwańczuk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pielęgniarstwa Środowiskowo Rodzinnego Rytm s.c.
Irena Banaś
PPHU Sepi Piotr Krzysztof Karpiński
Biblioteka Wydziału Elektrycznego ZUT, Szczecin
Pokoje Gościnne Cecota Janusz
Insurance Consulting Daniel Borten
Gosia, Goleniów
Henart Pracownia Reklamy Tofliński Henryk
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Caesar Cezary Lasota
Zakład Odzysku i Składowania Odpadów Komunalnych w Leśnie Górnym
Dubowik Sebastian Auto Naprawa
Ferma Drobiu Jan Burczak
Usługi Komputerowe Wacław Panek
Warmex sp. z o.o.
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska
Szkoła Podstawowa im. K i Gałczyńskiego w Węgorzynie
Strefa Systemy Alarmowe Piotr Tobiański
Amperek Krzysztof Jagodziński
Zakład Inżynierii Wodno Ściekowej i Melioracji Gliźniewicz Władysław
Hades Pub Białecki Michał
Agencja Victoria Sprzęt, Środki i Usługi P.Poż.
Drink Bar Niwa Nowak Irena
Gastronomia Oraz Hotelarstwo Gostkowski Janusz
Finnsoft sp. z o.o. Oddział Szczecin
Maki Robert Wójciak
Małgorzata Maciejewska Margareth
Dolce & Freddo Brunelliso Beata Ewa
Onyks Stanisław Ginda
Ewi Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ewa Górzyńska Strzelczuk
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Indi Katarzyna Stępień
Serwis Ogumienia Mariusz i Dariusz s.c. Barycza Mariusz Paw Dariusz
Wiejska chata u Beaty
Firma Gastronomiczna Agnieszka Panicz
Usługi Remontowo Budowlane Ireneusz Kubicki
Usługi Ogólnobudowlane Bud Max Grzegorz Derewońko
Rzeźnictwo i Wędliniarstwo Stanisław Zimorodzki w Upadłości